Mitrovicasit shohin disa drita në qiell, po dyshojnë se janë UFO (Video)

Mitrovicasit shohin disa drita në qiell, po dyshojnë se janë UFO (Video)

21:21, 24/10/2021

Disa qytetarë që kishin dalur të shetisin tek Liqeni Akumulues kanë parë diçka të dyshimtë në qiell.

Sipas tyre, disa drita janë parë mbi qiell, dhe dyshonin të jenë UFO-të.

Qytetarët kanë dërguar pamje në redaksi, ku shihen disa drita.

Sipas tyre këto drita janë parë mbi Rajonin e Shalës së Bajgorës dhe si rezultat i kualitetit të mirë të telefonit kanë arritur t’i kapin këto lëvizje ndriçuese.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco