Ata i kapën duart njeri-tjetrit për herë të parë pas 8 muajsh

Ata i kapën duart njeri-tjetrit për herë të parë pas 8 muajsh

10:34, 26/11/2020

Një çift i moshuar i martuar për më shumë se 60 vjet u kap për dore për herë të parë pas tetë muajsh.

Shirley dhe Freddie Lowe kanë qendruar larg njeri-tjetrit që nga marsi prej pandemisë së koronavirusit.

Bashkimi emocional u bë i mundur sepse shtëpia e kujdesit, azili  Freddie ishte një nga 20 të përzgjedhurit në  Angli ku u përdor një sistem i ri  testimesh të shpejta.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco