Këta 16 njerëz fërkuan sytë për të besuar atë që panë

Këta 16 njerëz fërkuan sytë për të besuar atë që panë

12:19, 14/10/2020

Ndonjëherë njerëzit, apo edhe natyra, vërtetojnë se kryeveprat mund të krijohen pa patur nevojë për Photoshop.

Në  fotot e mëposhtme do të kuptoni se sa paparashikueshme dhe shumëplanëshe është bota.

Image

1. Një artist azerbajxhanas krijon qilima të pabesueshëm me një efekt shkrirje, çmimet e të cilave fillojnë me 15,000 dollarë.

 

Image

2. "Kjo ndodhi kur shkova të shpërndaj margarinë në dolli."

 

Image

3. "Kjo pemë në lagjen time ka 1 degë të një peme molle dhe pjesa tjetër është një pemë normale."

 

Image

4. "Unë aksidentalisht gjeta pasqyrën e përsosur për një narcist."

 

Image
5. Trælanípa në Ishujt Faroe që njihet  si "liqeni fluturues"
 
Image
6. "Këtë llambadar si oktapodi, shoku im e bëri dhe e instaloi sot!"
 
Image
7.Lule që rriten pranë 'Centralit Bërthamor Fukushima Daiichi'
 
Image
8. Salca duket sikur noton!
 
Image
9. Ky trëndafil duket sikur rritet në kopshtin e Mbretëreshës së Zemrave në  'Alice's Adventures in Wonderland '.
 
Image
11. Retë duken si lavë e shkrirë në dritën e perëndimit të diellit në një lartësi prej 30,000 metrash.
 
Image
10. Një peshk me ngjyra ylberi u kap sot
 
Image
2. Kjo misër me shumë ngjyra është një produkt i natyrës, jo i Photoshop.
 
Image
13. "Unë e rimbusha enën time të sapunit me sapun të pastër dhe sapuni i mbetur krijoi këtë pamje të çuditshme."
 
 

Image

14. Një ylber rrethor u vu re në Singapor.

 

Image

15. "Unë bëra një foto të një helike aeroplani në lëvizje."

 

Image

16. "Boronicat që bëra një foto duken të rreme dhe prej kadifeje sepse kam përdorur blic."

 

Burimi: Bright Side
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco