VIDEO/ Fluturoi për 15 minuta me shtratin e tij mbi qytet, parashutisti ndërkohë i fut një sy gjumë

VIDEO/ Fluturoi për 15 minuta me shtratin e tij mbi qytet, parashutisti ndërkohë i fut një sy gjumë

20:04, 21/09/2020

Një parashutist turk fluturoi për 15 minuta me shtratin e tij mbi qytetin turistik Alayna… Hasan Kaval, një personazh i njohur dhe në YouTube për aventurat e tij, madje arriti të bënte pak gjumë gjatë fluturimit.

Me shtratin e lidhur tek parashuta, ai u ul pa probleme në breg të detit duke përshëndetur turistët e befasuar./ VOA/

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco