VIDEO/Ekspertja e bukurisë zbulon sekretin për një fytyrë rinore

VIDEO/Ekspertja e bukurisë zbulon sekretin për një fytyrë rinore

11:10, 10/08/2020

Një eksperte bukurie ka zbuluar sekretin e saj të thjeshtë për t’i dhënë fytyrës një ngritje si me botoks në vetëm një minuta, pa nevojën e asnjë operacioni.

Blogerja dhe ylli i Youtube Chloe Morello nga Sydney, u shpreh se e bën dhe  vetë këtë gjë sa herë që vë penel pasi kjo i jep fytyrës së saj një pamje rinore.

Ajo ka ndarë në rrjete sociale një video, ku zbulon sekretin e saj.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco