VIDEO/ I bie dhëmbi gjatë transmetimit të lajmeve, moderatorja bën veprimin epik

VIDEO/ I bie dhëmbi gjatë transmetimit të lajmeve, moderatorja bën veprimin epik

22:48, 15/07/2020

Gjatë transmetimit të lajmeve, moderatores së televizionit “1+1” në Ukrainë, Marichki Padalkos, i ka rënë dhëmbi.

Moderatorja e kuptoi që i ra dhëmbi, por megjithatë u soll sikur asgjë të mos kishte ndodhur, dhe e mbajti atë në dorë derisa pamja kaloi në një hapësirë tjetër.

Publikut nuk i shpëtoi ky moment dhe në rrjete sociale vërshuan mijëra komente, shumica e të cilave ishin komplimentuese në drejtim të Padalkos, e cila përgëzohej për profesionalizmin e treguar dhe në një moment të tillë të sikletshëm.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco