Hoteli-tren fton klientët të flenë mbi urë

Hoteli-tren fton klientët të flenë mbi urë

12:39, 13/07/2020

Pavarësisht se pandemia e ka ngadalësuar shumë sektorin e shërbimeve, ka ende shumë për të ofruar.

Ndër më interesantet është Kruger Shalati: Treni në urë.

Nën ndërtim në Afrikën e Jugut, ky resort luksoz ndodhet në urën Selati mbi lumin Sabie në parkun kombëtar të Kruger.

Ashtu si tregon dhe emri, hoteli është një tren me 24 kabina-dhoma që ndodhet mbi urë.

Ende nuk dihet data e hapjes, por është e sigurtë që ky hotel luksoz unik do të tërheq vëmendjen e shumë njerëzve.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco