Vila e Barbiet në shitje, por askush nuk e do

Vila e Barbiet në shitje, por askush nuk e do

11:45, 13/07/2020

Një vilë rozë që duket si të jetë shtëpia e ëndrrave të Barbiet është në shitje.

Kjo vilë e viteve 1980 në Kaliforni shitet për 5.99 milionë dollarë dhe kjo pas një ulje shumë të madhe.

Shtëpia ka qënë në shitje për vite dhe fillimisht shitej për 16,5 milionë në 2003.

Vila e Barbiet u ndërtua në 1989 dhe është e gjitha në ngjyrë rozë.

Këtu përfshihen muret, pasqyrat, mobiljet, tavane, etj.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco