La të shoqen t’i priste flokët në karantinë, përfundoi duke rruar kokën

La të shoqen t’i priste flokët në karantinë, përfundoi duke rruar kokën

15:20, 08/04/2020

Karantina ka mbyllur të gjitha sallonet dhe parukeritë dhe kjo do të thotë se e vetmja mundësi për të rregulluar flokët është ta bësh atë vetë.

Një djalë ia besoi këtë detyrë të shoqes së tij, por fatkeqësisht projekti nuk doli aq me sukses dhe ai u detyrua të priste pjesën më të madhe të flokëve të tij.

Por gjithsesi çifti duket se e ka marrë këtë episode me të qeshur dhe e ka filmuar për ta ndarë më pas në rrjete sociale.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco