VIDEO/Gazela përpiqet të largohet nga krokodili, e shypëton hipopotami

VIDEO/Gazela përpiqet të largohet nga krokodili, e shypëton hipopotami

15:49, 07/04/2020

Një gazelë nuk pranoi të dorëzohej para një krokodili, por vendosi të provonte fatin e saj dhe të notonte drejt bregut. 
Pikërisht në momentin, kur duket se krokodili po e kap atë, një hipopotam sulmon krokodilin.
Videoja shokuese e këtij momenti ka bërë xhiron e botës dhe ka mahnitur të gjithë që e kanë parë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco