VIDEO/ Vogëlushi bën ‘shpikje’, shikoni si stërvitet portieri në kushtet e karantinës!

VIDEO/ Vogëlushi bën ‘shpikje’, shikoni si stërvitet portieri në kushtet e karantinës!

12:55, 25/03/2020

Fëmijët detyrohen të ndahen nga bashkëmoshatarët e tyre për shkak të frikës të shpërndarjes së koronavirusit.

Futbollistët e rinj kanë qenë aktivë në izolim, duke i vazhduar stërvitjet, me kushtet që ofron shtëpia apo hapësira e lirë në oborr.

Një portier i ri, ka vendosur të stërvitet vetëm, duke goditur topin në murin përballë, dhe pas kthimit të tij, tenton ta neutralizojë që të futet në portën e tij.

Kjo video është bërë virale në rrjetet sociale.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco