Alarmante, ja si u shemb trotuari në ‘Rrugën C’

Alarmante, ja si u shemb trotuari në ‘Rrugën C’

18:54, 08/11/2019

Një pjesë e trotuarit është shembur në Prishtinë, saktësisht në ‘Rrugën C’ tek Banesat e Tregtisë.

Sipas informacioneve të para jo zyrtare besohet se askush nuk ka pësuar lëndime.

Shembja besohet të ketë ndodhur për shkak të punimeve që po bëhen në këtë pjesë.

Kjo i ka shqetësuar qytetarët që janë detyruar të dalin në vendin e ngjarjes dhe ta shohin se çka ka ndodhur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco