Arrestohen tre persona për vjedhje në Pejë

Arrestohen tre persona për vjedhje në Pejë

11:46, 15/03/2021

Tre persona janë arrestuar në fshatin Gorozhdec të Pejës.

Policia njofton se të dyshuarit kishin lidhje me disa vjedhje të ndodhura gjatë muajit shkurt dhe mars.

Me urdhër te prokurorit tre të dyshuarit dërgohen ne mbajtje .

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco