VIDEO/ Dalin pamjet, ja momenti i ekzekutimit të Taulant Gjikaj sot në Vlorë

VIDEO/ Dalin pamjet, ja momenti i ekzekutimit të Taulant Gjikaj sot në Vlorë

20:49, 03/03/2021

Janë publikuar pamjet e para të ekzekutimit të Taulant Gjikaj, ngjarje e ndodhur ditën e sotme në Vlorë. Siç shikohet edhe nga pamjet e siguruara nga A2News, autorët kanë qenë në makinë kur kanë ndaluar viktimën e tyre në rrugë.

Ata fillimisht shkëmbejnë një bisedë të shkurtër me Gjikaj dhe më pas e qëllojnë me armë zjarri nga fare pranë duke mos I dhënë asnjë mundësi shpëtimi.

Gjatë momentit të largimit, njëri nga autorët mbetet jashtë mjetit që largohet me shpejtësi.

Siç shikohet edhe nga pamjet, viktima tenton të nxjerrë armën nga brezi por pa mundur të qëllojë.

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco