Fotografohet para stacionit policor dhe i poston duke kanosur policinë, ja çfarë i ndodhi

Fotografohet para stacionit policor dhe i poston duke kanosur policinë, ja çfarë i ndodhi

10:19, 22/01/2021


Pasditen e enjte një i dehur  i është afruar Stacionit Policor në Pejë, ku ka relaizuar edhe disa fotografi e të cilat i ka publikuar nrrjete sociale, duke kanosur zyrtarët policor.

E për këto veprime  forcat e rendit kanë arrestuar dhe me vendim t1% prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje për kanosje.

Policia njofton se në Pejë me 21 janar rreth oës 16:00, është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti nën ndikim të alkoolit është fotografuar para stacionit policor Pejë  dhe më pas ka publikuar në rrjete sociale duke kanosur zyrtaret policorë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje për veprën kanosje.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco