VIDEO/ Pamje të frikshme, pallati në ‘Astir’ përshihet nga flakët në katet e larta

VIDEO/ Pamje të frikshme, pallati në ‘Astir’ përshihet nga flakët në katet e larta

23:10, 21/01/2021

Janë pamje të frikshme ato që vijnë nga një pallat në zonën e ‘Astirit’ në Tiranë, I cili është përfshirë nga flakët në mbrëmje. Siç shikohet nga pamje nga një pallat përballë, zjarri ka rënë në katin e lartë të pallatit dhe zjarri duket I fuqishëm.

Në vendngjarje nuk shikohen mjete zjarrëfikëse, ndërkohë që nuk ka ende informacione për njerëz të lënduar në këtë ngjarje.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco