Vdes këmbësorja, u godit nga një veturë në Obiliq

Vdes këmbësorja, u godit nga një veturë në Obiliq

11:02, 21/01/2021

Një femër ka ndërruar jetë si pasojë e goditjes nga vetura.

Rasti ka ndodhur në fshatin Mazgit të komunës së Obiliqit.

Viktima si pasojë e lëndimeve të marra ka ndërruar jetë në QKUK.

Ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Lajmi i Policisë:

Fsh. Mazgit, 20.01.2021 – 17:15. Ka ndodhë një aksident trafiku deri sa një automjet me ngasës mashkull kosovar me automjetin e tij ka goditur një këmbësor. Si pasojë e aksidentit këmbësori femër kosovare nga lëndimet e rënda ka ndërruar jetë në QKUK. I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco