Pacienti 60-vjeçar vret veten, Policia: U hodh nga spitali pas mesnate

Pacienti 60-vjeçar vret veten, Policia: U hodh nga spitali pas mesnate

08:24, 30/11/2020

Policia e Shtetit njoftoi se sot më datë 30 nëntor 2020, rreth orës 00:30, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia e një spitali shtetasi L.S.,60 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Policia nuk dha informacion se në cilin spital ka ndodhur kjo fatkeqësi, por sipas burimeve, i ndjeri qe shtruar tek Sanatoriumi, spitali “Shefqet Ndroqi” ose Covid-1.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco