Misteri/ Një person gjendet i plagosur në Urën Vajgurore

Misteri/ Një person gjendet i plagosur në Urën Vajgurore

19:54, 29/11/2020

Një person është gjetur i plagosur me armë në Urën Vajgurore.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme.

Personi ndodhet në gjendje të rëndë dhe është dërguar në spital.

Ende nuk dihen rrethanat e kësaj ngjarje, ndërsa policia ka nisur hetimet për zbardhjen e saj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco