Vodhi kremin kundër rudhave, shqiptarja përfundon në polici

Vodhi kremin kundër rudhave, shqiptarja përfundon në polici

19:00, 28/11/2020

Një 47-vjeçare shqiptare vodhi një krem ??kundër rrudhave në qendrën tregtare “Il Mirto” në Corso de Stefanis.

Gruaja u pa nga personeli i dyqanit duke fshehur paketën midis rafteve dhe duke e vendosur produktin në qese.

Ky produkt kishte një vlerë jo më të madhe se 37 euro, shkruajnë mediat e vendit fqinj.

Personeli i dyqanit bllokoi gruan dhe një patrullë policie mbërriti në vendngjarje.

Gruaja u raportua në komisariat për veprën penale “vjedhje e rëndë”.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco