Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit/ Pëplasen 3 automjete, vdes një person

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit/ Pëplasen 3 automjete, vdes një person

22:12, 26/11/2020

Një aksident i rëndë është shënuar këtë mbrëmje në Rrugën e Kombit, pranë qytezës së Rubikut.

Një person ka humbur jetën si pasojë e perplasjes së tre automjeteve, ndersa një tjetër është plagosur rëndë dhe është dërguar në spitalin e Traumës në Tiranë.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti.

Ende nuk dihet identiteti i viktimave.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco