Therret gjilanasi pas konfliktit

Therret gjilanasi pas konfliktit

10:32, 30/09/2020

Dje rreth orës 14:00, në rrugën “Muharrem Kurteshi” në Gjilan, është raportuar se viktima mashkull ishte therur me një mjet të mprehtë nga një person i dyshuar i panjohur.

Sipas policisë,  dyshohet se rasti kishte ndodh pas një konflikti verbal në mes të viktimës dhe të dyshuarit.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa lidhur ma rastin është njoftuar prokurori, ndërsa njësitë policore janë duke e hetuar rastin dhe kërkuar të dyshuarin.

Rasti po hetohet si vrasje në tentativë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco