Gjykata merr vendimin për Erjon Alibejn, i arrestuar për dy vrasje në Elbasan

Gjykata merr vendimin për Erjon Alibejn, i arrestuar për dy vrasje në Elbasan

13:45, 21/09/2020

Gjykata në Elbasan ka lënë në fuqi masën “Arrest në burg” për Erjon Alibejn, i arrestuar të premten për dy vrasje.

Alibej akuzohet si organizator dhe porositës i vrasjes së Emiljano Ramazanit dhe Ervis Runajt.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco