Përplasje e fortë e ambulancës në Sarandë, plagoset rëndë infermierja Foto ilustrim

Përplasje e fortë e ambulancës në Sarandë, plagoset rëndë infermierja

08:15, 21/09/2020

Një ambulancë ka pësuar aksident në Sarandë dhe për pasojë një infermiere është plagosur rëndë.

Infermierja 57-vjeçe me iniciale A.R është dërguar me helikopter drejt Spitalit të Traumës në Tiranë.

Ambulanca ishte nisur për të marrë një të sëmurë në orën 4:00  kur u përplas me një makinë BMW X5 me targa angleze në lagjen nr.3. Pas përplasjes, makina e BMW ka përfunduar brenda lokalit të shtetasit E.R.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco