Policia në aksion në Prishtinë, bastisin makina dhe qytetarët

Policia në aksion në Prishtinë, bastisin makina dhe qytetarët

22:38, 10/08/2020

 Policisë në aksion në Prishtinë, kontrollojnë vetura e qytetarë, Policia e Kosovës vazhdon të mbajë rend dhe rregull në tërë territorin e Republikës së Kosovës, duke u kujdesur për sigurinë e qytetarëve.

Një aksion Policia ka zhvilluar në orët e mbrëmjes së sotme në kryeqytet, derisa Indeksonline sjellë edhe pamje.

Mësohet se njësite të policisë kanë kontrolluar cep me cep vetura e qytetarë të shumtë në Prishtinë.

I njëjti aksion ka të bëj me mjetë të dyshuara si dhe për substanca narkotike.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco