Aksident në aksin Klos-Burrel/ Ndërron jetë në spital 70-vjeçari

Aksident në aksin Klos-Burrel/ Ndërron jetë në spital 70-vjeçari

18:03, 10/08/2020

Aksident me pasojë vdekjen e nje 70-vjeçari ka ndodhur në qarkun e Dibrës, më saktësisht në aksin Klos-Burrel.

I moshuari u transportua me urgjencë në spital por pa mundur të mbijetojë.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit.

Lajm në vazhdim...

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco