E rëndë/Një i ri nga Deçani vdes tragjikisht në vendin e punës

E rëndë/Një i ri nga Deçani vdes tragjikisht në vendin e punës

15:54, 16/07/2020

Një i ri nga Deçani ka ndërruar jetë tragjikisht në vend të punës, shkruan Syri.net Kosova.

Lajmin e ka bërë të ditur në Facebook kreu i kësaj komune, Bashkim Ramosaj.

Ramosaj ka bërë të ditur se bëhet fjalë për të riun nga Gllogjani i Deçanit, Erion Isufaj.

“Tronditës lajmi për ndarjen nga jeta e të riut nga Gllogjani i Deçanit Erion Afrim Isufaj. Erioni humbi jetën tragjikisht në vendin e tij të punës. Ngushëllimet më të sinqerta familjes dhe të gjithëve për Erionin”, ka shkruar ai.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Më të lexuarat
Denonco