Aksident i rëndë, humb jetën drejtuesi i motoçikletës

Aksident i rëndë, humb jetën drejtuesi i motoçikletës

19:49, 15/07/2020

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Mirditë. Mësohet se drejtuesi i  motoçikletës shtetasi Xh.N., 38 vjeç , banues në Rubik, ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga, ku për pasojë ka gjetur vdekjen.

Njoftimi i policisë:

Mirditë/Informacion paraprak

Sot,rreth orës 19:00, Rubik, Mirditë,  drejtuesi i  motoçikletës shtetasi Xh.N., 38 vjeç, banues në Rubik, ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga, ku për pasojë ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethana të ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco