Aksident mes një veture dhe një motoçiklete në 'Rrugën B' në Prishtinë (VIDEO)

Aksident mes një veture dhe një motoçiklete në 'Rrugën B' në Prishtinë (VIDEO)

20:12, 23/05/2020

Në rrethrrotullimin e lagjes Rruga B në Prishtinë, pak më herët ka ndodhur një aksident

Të përfshira në aksident janë një motoçikletë dhe një veturë, derisa për të lënduar akoma nuk dihet.

Për detaje tjera Syri.net Kosova do të iu informojë në vazhdim.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco