Rikthehen gjobat e aksidentet

Rikthehen gjobat e aksidentet

18:57, 23/05/2020

Gjatë 24 orëve në vendin tonë kanë ndodhur 1 aksident me fatalitet, 12 me të lënduar dhe 17 me dëme materiale.

Derisa ndaj kundërvajtësve të trafikut janë shqiptuar 1 mijë e 7 gjoba.

Policia ka arrestuar 22 persona, 12 janë dërguar dhe  2 në vuajtje të dënimit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco