Plagoset një person në Podujevë

Plagoset një person në Podujevë

18:43, 23/05/2020

Një person në Podujevë është plagosur të shtunën rreth orës 18:00, saktësisht në rrugën “Ali Ajeti”.

Rastin e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha.

Viktima, siç ka bërë të ditur Hoxha është dërguar për tretman mjekësor në QKUK, teksa nuk dihet gjendja shëndetësore e tij.

“Me 23.05.2020 në orën 16:16 kemi pranu nje informatë se një person ështi i plagosur në Rr. Ali Ajeti në Podujevë. Njësitet policore

u janë përgjigjur rastit dhe janë duke zhvilluar hetime për rastin. Një person është dërguar për trajtim mjekësor dhe për gjendjen e tij mund të iu referoheni autoriteteve shendetsore”, ka bërë të ditur Hoxha.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco