Arrestohet për 20 gramë marihuanë

Arrestohet për 20 gramë marihuanë

16:49, 23/05/2020

Është arrestuar i dyshuari, pasi që gjatë kontrollit në pronën e tij, është gjetur dhe konfiskuar 20 gramë substancë e dyshuar narkotike, e llojit Marihuanë rreth orës 08.00 në Lipjan.

Policia njofton se me vendim të prokurorit, i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt për veprën posedim i narkotikëve.   

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco