Një mashkull e një femër sulmuan një tjetër

Një mashkull e një femër sulmuan një tjetër

14:34, 26/03/2020

 Është arrestuar i dyshuari, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje dhe në bashkëveprim me të dyshuarën  rreth orës 18.20 e kanë  sulmuar fizikisht viktimën  të mërkurë në fshatin Dren të Leposaviqit.

Policia njofton se të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit i dyshuari mashkull është ndaluar për 6-orë për sulm.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco