Gjendet një i vdekur në Lubinje

Gjendet një i vdekur në Lubinje

13:05, 25/03/2020

Një pjesëtar i Policisë derisa ishte duke udhëtuar me automjet rreth orës 06.25 kishte gjetur një person pa shenja jete në fshatin Lubinje e Ultë të Prizrenit me 24 mars. 

Njësit përkatës dhe ekipi mjekësor kanë dal në vendin e ngjarjes ku është konstatuar vdekja  e viktimës.

Policia po heton rastin si vdekje e dyshimtë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco