Zhduket gjakovari, tash dy javë nuk dihet asgjë për fatin e tij

Zhduket gjakovari, tash dy javë nuk dihet asgjë për fatin e tij

11:26, 25/03/2020

Një burr rreth orës 10.00 të 10 marsit kishte dalë nga shtëpia e tij në rrugën "Fehmi Agani," në Gjakovë dhe qe mbi 15 ditë nuk dihet asgjë për të.

Policia njofton se të martën ankuesja ka raportuar se bashkëshorti i saj  larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij.

Policia po heton reasti si person i zhdukur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco