Shtatë të lënduar nga aksidenti në Partesh

Shtatë të lënduar nga aksidenti në Partesh

11:12, 25/03/2020

Një aksident ka ndodhur  në mes të dy veturave rreth orë 20.00 në fshatin Partesh të Gjilanit, ku si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar të dy ngasësit  dhe pesë pasagjerë  të gjithë kosovarë, njeri prej tyre dërgohet në QKUK Prishtinë  ndërsa të tjerët pas pranimit të tretmanit mjekësor lirohen.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco