FOTO/ Tifozja e Juventusit po ‘tërbon’ meshkujt në rrjetet sociale, shikoni format e saj...

FOTO/ Tifozja e Juventusit po ‘tërbon’ meshkujt në rrjetet sociale, shikoni format e saj...

19:21, 17/02/2020

Bukuroshja italiane, Francesca Guglielmi që po i çmend të gjithë është një fanse e “flaktë” e ekipit të Juventusit.

Së fundi ajo ka postuar një set me fotografi në rrjetin e saj social “Instagram”, shkruan "Sportmediaset", raporton SYRI.net.

Imazhet e Francesca Guglielmi do t’ju lënë me gojë hapur, ku atje ajo ka shfaqur të gjithë hijeshinë e saj dhe format e saj trupore, të cilat duket se janë shumë afër perfektes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco