VIDEO/ Sabri Fejzullahu e Leonora Jakupi e 'kallin' atmosferën me hitin e tyre 'Simpatia e shkollës'

VIDEO/ Sabri Fejzullahu e Leonora Jakupi e 'kallin' atmosferën me hitin e tyre 'Simpatia e shkollës'

21:39, 08/11/2019

Dyshja e njohur e estradës së Kosovës, Sabri Fejzullahu dhe Leonora Jakupi kanë lansuar sonte këngën e tyre më të e “Simpatia e shkollës”

Edhe kjo këngë vjen në kuadër të emisionit “N’Kosovë Show” për festat e fundvitit, pjesë te të cilit emision tashmë janë duke u publikuar në youtube.

“Simpatia e shkollës”, është një këngë e cila pa asnjë dyshim do të jetë hit edhe nëpër dasma të ndryshme shqiptare, pasi që ka një ritëm të tillë.

Këtë këngë Leonora Jakupi e kishte paralajmëruar që disa ditë nëpër rrjete sociale.

Kurse, kjo është kënga e dytë për Sabriun, i cili para një jave publikoi një këngë tjetër.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco