Lotina poston për herë të parë momentin e ëmbël me Mozzik

Lotina poston për herë të parë momentin e ëmbël me Mozzik

08:59, 22/06/2024

Romanca e rap-artistit Mozzik dhe partneres së tij më të re është komentuar shumë në shtypin rozë edhe pse prej dyshes nuk kishim ndonjë deklaratë deri para pak ditësh ku Mozzik hapi zemrën dhe rrëfeu se Lotina është gjëja më e bukur që i ka ndodhur në jetë.

Sakaq kjo e fundit ka ndarë një video shumë të ëmbël me Mozzik ditën e sotme por pa zbuluar portretin e tij.

@iconstyle.al Ahh Mozzik breeee🙈🙈🙈🙈 #iconstylealbania #mozzik ♬ original sound - ICONSTYLE

 

Ehh moj Lotinë, e tradhëtojnë tatuazhet Mozzik-un… po që duken kaq të mirë bashkë?

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco