Nënë e katër fëmijëve, Adriana Matoshi mahnit me formën fizike me bikini!

Nënë e katër fëmijëve, Adriana Matoshi mahnit me formën fizike me bikini!

20:23, 21/06/2024

Po të mos e dinim që është nënë e katër fëmijëve, nuk do ta besonim: Adriana Matoshi postoi foto me bikini dhe ka trupin e një 20 vjecareje!

Image

Deputetja e Kuvendit te Kosoves, njekohesisht aktore duket e mrekullueshme ne fotot e reja qe publikoi në Instagram.

Image

Ajo shfaqi si rrallë herë format trupore dhe duket në " top formë". Në bikini të zeza, Adriana po shijon pushimet verore në bregdet. Ashtu si cdo postim i saj, edhe ky ka marre shume komente nga ndjekësit dhe miqtë e afërm.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco