Pas shumë kohësh, Gigi Hadid ndau disa foto të Khai-t

Pas shumë kohësh, Gigi Hadid ndau disa foto të Khai-t

18:54, 21/06/2024

Gigi Hadid është duke e shijuar në maksimum verën.

Supermodelja dha një pamje të ëmbël në jetën e saj së fundmi, duke përfshirë disa foto të adhurueshme të saj dhe vajzës 3-vjeçare Khai, të cilën e ka me Zayn Malik, duke shijuar diellin.

Në postim, 29-vjeçarja – e cila është në lidhje me Bradley Cooper – tregoi barkun e saj të tonifikuar, foto nga aventurat e verës dhe Khain. E vogla mund të shihet duke u gëzuar në plazh, si dhe vrapuar nëpër pyje dhe duke u shoqëruar me nënën e saj, ndërsa dyshja ishin ulur pranë një pellgu të vogël.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco