Pas gjithë dramës, Tayna dhe Rinor Hykolli ndahen në paqe

Pas gjithë dramës, Tayna dhe Rinor Hykolli ndahen në paqe

18:42, 21/06/2024

Pas gjithë dramës që ka ndodhur mes tyre Tayna dhe Rinor Hykolli kanë vendosur të bëjnë paqe. Ose më saktë të ndajnë rrugët në paqe.

Image

Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Instagram, vetë ish-menaxheri i këngëtares.

“Kemi nisur këtë rrugëtim bashkë dhe si çdo rrugëtim tjetër edhe ky i bashkëpunimit tonë përfundoi. Me të mirat e të këqijat, të dy kemi pasur sukses së bashku. Unë dhe Tayna jemi marrë vesh që nga ky moment që do vazhdojmë tutje rrugëve tona secili pa pengesa. Vajzës i uroj suksese si artiste e pavarur dhe gjitha të mirat”, shkruan ai në postim.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco