Kush do e moderojë ‘Big Brother VIP Kosova 3’?

Kush do e moderojë ‘Big Brother VIP Kosova 3’?

19:44, 19/06/2024

“Big Brother Vip Kosova” pritet të ketë një sezon të tretë, pas të dytit të theu rekorde e la pas shumë ngjarje të bukura.

Kureshtja është shumë e madhe për atë që pritet të ndodhë në sezonin e tretë. I ftuar në emisionin Kosova Today, moderatori Alaudin Hamiti, teksa fliste për çmimin

“Performanca më e lartë” dhënë për Kosovën u pyet për sezonin e radhës.

 

Ai tha se gjithçka do të kuptohet në shtator, duke lënë pa përgjigje të gjitha pikëpyetjet, një prej tyre edhe ajo që lidhet me moderatorin.

Pyetjet dhe përgjigjet:

JEHONA: Kurreshtja nis gjashtë muaj më herët. Nga momenti kur ndalen dritat. Çka mund të zbulosh?

DINI: Nuk mund të zbuloj asgjë. Po besoj i keni lexuar lajmet, ato mbesin lajme në mendjen e atyre që i lexojnë dhe si duan ta perceptojnë lajmin. Po besoj në shtator zbulohet gjithçka se çka do të ndodh me Big Brother VIP Kosova 3.

KRONI: Pra do kemi 3-shin gjithsesi.

DINI: Po patjetër, si mbetet të shihet

JEHONA: Pra të gjitha lajmet duhen injoruar?

DINI: Nuk do të thotë me i injoru por le t’i marrin në formën si dojnë ata.

Etiketa: alaudin hamitibig brother vip kosova
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco