Befason Angelina Jolie: Bën tatuazh të ri në mes të gjoksit, ja kuptimi!

Befason Angelina Jolie: Bën tatuazh të ri në mes të gjoksit, ja kuptimi!

15:45, 18/06/2024

Angelina Jolie dhe vajza e saj më e vogël Vivienne morën pjesë në ceremoninë e 77-të të çmimeve Tony në Nju Jork më 16 qershor 2024.

Image

Producentja 49-vjeçare e "The Outsiders" pakaloi në tapetin e kuq në Teatrin David H. Koch të Lincoln Center në Nju Jork, e veshur me një fustan kadife ngjyrë gri të gjelbër nga Versace. Sakaq, fotografët vunë re menjëherë tatuazhin e ri në gjoksin e yllit hollivudian. Është një dallëndyshe në fluturim.

Image

Ky zog ka një kuptim të thellë. Thuhet se sjell bollëk në shtëpinë ku bën folenë. Dallëndyshet njihen për besnikërinë dhe aftësinë e tyre për t'u kthyer në të njëjtën fole vit pas viti. Zogu gjithashtu simbolizon lidhjet e ngushta familjare dhe stabilitetin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco