Bardhi përlotet teksa sheh fustanin e bebushes, Sara ndan videon emocionuese

Bardhi përlotet teksa sheh fustanin e bebushes, Sara ndan videon emocionuese

09:07, 18/06/2024

Sara Gjordeni dhe Bardhi po jetojnë momentet më të bukura teksa presin të bëhen prindër për herë të parë.

Sot, ish-banorja e Big Brother Vip ka ndarë një moment emocionues të partnerit të saj teksa shikon një fustan të vogël të bërë dhuratë për bebushen që do të vijë në jetë.

 

Ky moment e ka përlotur artistin nga Kumanova dhe Sara ka gjetur rastin ta filmojë dhe ta ndajë me ndjeksit e saj në rrjete sociale.

“Ju dua sa ajo fjalë që s’është shpikur akoma”, shkruan ajo.

Çifti u njohën në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, dhe pasi dolën prej saj, nisën bashkëjetesën.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco