Ilnisa publikon fotografi teksa Meritoni e puth: Përgjithmonë e përngaherë

Ilnisa publikon fotografi teksa Meritoni e puth: Përgjithmonë e përngaherë

21:19, 10/06/2024

Siç duket pas daljes nga shtëpia e “BBV3”, Ilnisa dhe Meriton po e shijojnë në maksimum romancën e tyre. Sakaq, dyshja është parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit teksa nuk kanë munguar postimet e ndara prej tyre në rrjete sociale.

Po ashtu dhe pasditen e sotme Ilnisa ka ndarë një fotografi me partnerin, teksa ky i fundit e puth në faqe.

 

“Përgjithmonë dhe përngaherë”- shkruan gazetarja përbri fotografisë.
Rikujtojmë që të dy personat në fjalë kanë qenë ish-konkurrentë të “BBV” ku Meritoni ishte një prej finalistëve e ndërsa rrugëtimi i Ilnisës përfundoi kohë përpara finales.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco