A i ra pishman Olta Gixharri për pjesëmarrjen e saj në BBVA2?

A i ra pishman Olta Gixharri për pjesëmarrjen e saj në BBVA2?

19:21, 28/09/2023

Olta Gixhari ishte ndër ish banoret më të komentuara të edicionit të dytë të “Big Brother VIP Albania”.

Pas përfundimit të “BBVA”, ajo është pjesë e filmit “Në kuadër të Dashurisë”, e gjithashtu anëtare e jurisë së “DWTS”.

Së fundi ishte e ftuar në emisionin “Pardon My French”, ku ka zbuluar më shumë detaje nga karriera e saj edhe për projektet që ajo do të jetë e angazhuar në dy projektet.

Duke qenë se ajo spikati edhe gjatë qëndrimit të saj në shtëpinë më të famshme në Shqipëri atë të “Big Brother VIP” a do të donte apo do ta ribënte edhe njëherë?

“Po, do ta ribëja. E kam menduar disa herë këtë pyetje edhe me veten time dhe po do ta ribëja. Nuk jam fare pishman që e kam bërë dhe e kam bërë në kohën e duhur. E kam shijuar shumë por mbetet aty, e kam lënë githçka aty natën e 1 prillit kur unë e mbylla atë derë që askush nuk e besoi sepse ishte edhe dita e gënjeshtrave, por e kam lënë të gjithë si një “eksperiencë të gënjeshtërt” po e them si metaforë këtë. E kam paketuar dhe e kam lënë aty. U riktheva në personalitetin tim dhe në përditshmërinë time psikologjike”, ka thënë ajo.

A do të pranonte Olta Gixhari një ofertë për në “Big Brother VIP 3” për të qenë opinioniste?

“Jo, nuk besoj nuk e kam në ambiciet e mia këtë pozicion. Është hera e parë që e mendoj dhe mua më është bërë shumë si pyetje edhe nga njërëzit që kanë dëshirë të dinë pak më shumë se çfarë do të bëhet në të ardhmen por nuk e kam menduar me seriozitet ose me një lloj mendimi brenda. Është spektakël që të rreh zemra fort realisht. Unë kam menduar që emocionet më të mëdha kanë qenë të premierës kur unë dilja në Teatër Kombëtar por jo sepse emocionet që unë kam përjetuar dhe rrahjet e zemrës që kam pasur në ‘Prime’-t e Big Brother VIP nuk besoj se do t’i përjetoj dot më. Nuk duroj dot më. (qesh).”, është shprehur ajo

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco