Vazhdojnë debatet mes motrave Kardashian! Kourtney ofendon keq Kimin: Ti je narciste

Vazhdojnë debatet mes motrave Kardashian! Kourtney ofendon keq Kimin: Ti je narciste

17:43, 28/09/2023

Motrat Kardashia prej kohësh nuk kanë marrëdhënie të mira me njëra-tjetrën.

Gjatë një bisede të ‘nxehtë’ në emisionin “Kardashians” të Hulu, Kourtney e quajti Kimin një narciste, pasi kjo e fundit bëri një marrëveshje me markën “Dolce & Gabbana” në dasmën e saj me Travis Baker.

Themeluesja e “Skims” telefonoi motrën e saj më të madhe për t’i treguar se ajo kishte ende detyrime me markën, ndërsa Kourtney tha se e gjithë kjo e bëri atë “të mos dëshironte të ishte më pranë” familjes së saj.

“Nuk mund të durosh që dikush tjetër të jetë në qendër të vëmendjes. Ti erdhe në dasmën time, nuk mund të ishe e lumtur, u ankove që nga momenti që mbërrite deri në atë sekondën që u largove.”- tha Kourtney.

Teksa Kourtney vazhdoi të ofendonte, themeluesja e “Skims” e pyeti të motrën se pse bashkëshorti i saj ka një mendim negativ për të.

“Unë dua që ju të gërmoni thellë dhe të kuptoni pse më urreni kaq shumë dhe pse jeni kaq të zemëruar me mua. Isha shumë e lumtur për ty.“- tha Kim mes lotësh.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco