Edhe shpërthimi te lokali i Noizy-t u realizua nga banda e Laert Haxhiut

Edhe shpërthimi te lokali i Noizy-t u realizua nga banda e Laert Haxhiut

10:38, 28/09/2023

Një nga krimet e zbardhura që tashmë do të ketë një autorësi dhe ajo e atentatit me eksploziv në lokalin e reperit të njohur Rigels Rajko, Noizy.

Teksa bëri një rezyme të krimeve të kryera nga banda e Laert Haxhiut, drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Muhamet Rrumbullaku, deklaroi se ky grup është përgjegjës për vendosjen e tritolit në lokalin e shtetasit Bashkim Rajku, babai i reperit Noizy.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco