Kylie Jenner merr vëmendje në Javën e Modës në Paris e veshur e tëra në të kuqe

Kylie Jenner merr vëmendje në Javën e Modës në Paris e veshur e tëra në të kuqe

09:18, 28/09/2023

Kylie Jenner dukej sensacionale teksa mori pjesë në shfaqjen e veshjeve të grave të Acne Studios ‘pranverë/verë 2024’ gjatë Javës së Modës në Paris.

26-vjeçarja kishte veshur një fustan të gjatë me ngjyrë të kuqe për eventin.

Kylie dukej e pabesueshme teksa shfaqte linjat e saj të famshme ndërsa përshtati dukjen me taka gjithashtu të kuqe.

Image

Ylli e kombinoi ‘look’-un e saj me një çantë elegante të kuqe dhe mbante një palë syze dielli retro të zeza.

Jenner la flokët e saj të gjata dhe të zeza në një stil të thjesht me balluke dhe të lëshura mbi supe.

Në shfaqje mbërriti edhe Rosalia, e cila dukej e pabesueshme me një fustan të zi prej sateni.

Këngëtarja, 30 vjeçe, tërhoqi vëmendjen me paraqitjen elegante, teksa e kombinoi atë me taka të argjendta dhe veshi flokët e saj në një topuz.

Ylli u shfaq në humor të mirë teksa buzëqeshte dhe u bëri dorë fansave.

Kjo vjen pasi Kylie Jenner u pa pa një unazë diamanti të mbajtur gjatë një daljeje të fundit me të dashurin e saj, Timothee Chalamet, në një video që u shpërnda në llogarinë e Kylie Cosmetics në Instagram të mërkurën në mëngjes.

Jenner u pa me një unazë diamanti në gishtin e saj të martesës të martën në Paris me të dashurin e saj yllin e filmit. Çifti janë në lidhje që nga fillimi i këtij viti.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco